Ons gloednieuw gebouw in de Bissegemsestraat 65 te Kortrijk (Heule) is ruim en volledig uitgerust om de wijnen onder ideale omstandigheden te stockeren en te bewaren. In de opslagplaats wordt de lucht gefilterd, gekoeld of verwarmd om een temperatuur te behouden tussen de 12 en 15 °C.
Voor de liefhebbers van technieken onder ons: In de opslagruimte is er een luchtbehandelingsinstallatie geplaatst met een luchtdebiet van 32000 m3/h. Ook in de wijnwinkel is er een gelijkaardige installatie voorzien die volledig autonoom werkt. Daar kan u in alle rust en op een overzichtelijke manier kennis maken met ons uitgebreide gamma.
Voor de wijnwinkel is er een ruime parking. Aangezien we een drive-in niet langer ecologisch verantwoord vinden, opteerden we voor een grote luifel waaronder u steeds in het droge kan parkeren vlak naast de ingang van de wijnwinkel.
Naast de wijnen bieden we ook op een vlotte manier bieren, frisdranken en waters aan. foto's